Nincs sok lehetőségünk helyrehozni hibás lépéseket, a játék ebből a szempontból “bünteti” a játékost a rossz akciókért.
Mivel egy mezőn maximum két sárkány állhat ezért lehetőségünk van sárkányaink megvédésére is.
Kifejezetten jó, hogy a karakterkártyák és diákigazolványok kétoldalasak, egyik oldalon fiú, másikon lány pingvineket ábrázolva, sztereotípiáktól mentesen.
Némi aranyért cserébe minden nép ráküldhet egy gép által irányított sereget is az ellenfelük rituálét végrehajtó városára, amivel adott esetben akár meg is akadályozhatja annak sikerét.
Még felnőttként is nagyon nehéz volt némelyik pöttyöt az egyik katicából eltávolítani, majd a másikba belegyömöszölni - a party során többször repültek szét a pöttyök, ami először vicces volt, majd kissé megölte a hangulatot.
A videót itt tessék megnézni.
Hogy szorult helyzetükön változtassanak, úgy döntenek, elemelnek néhány szükséges cuccot a Magic Maze nevű bevásárló-központból.
Cthulhu és a haverok világkörüli turnéra indultak, mi pedig nem győzünk csápolni nekik.
A vizuális megjelenés nem a tipikus japán stílust követi (lásd: Tokaido, Hanamikoji), mégis tök hangulatos.
Aztán még a marsall is hátranéz a balhés utasok után, nekünk meg lehetőleg minél több pénzzel kéne kikeverednünk az akár 88 mérföld per órával száguldó vonatból.
A játékszabályban 10 kaland előkészítése és rövid sztorija lapul, de persze pisztolyhős legyen a talpán, aki megállít minket, hogy saját sztorit találjunk ki!
Lehet hordó mögül lődözni, párbajozni. Azt mindenki tudja, hogy van BANG! (ez a lövés), van „Nem talált” és van sör, ami begyógyítja a sebeket.